Enerji Şirketi 5 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı!

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. ( KONTR)'den yeni sipariş!Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. (KONTR), önemli bir iş anlaşması gerçekleştirdiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na ( KAP) bildirdi. Şirket, TotalEnergies EP Ratawi HUB SAS firması tarafından Petrol Tesisleri yatırımı bünyesinde E-House kapsamları için 5.490.000,00 USD tutarında bir sipariş aldı. KONTR Ne İş Yapar? Kontrolmatik başta elektrik üretim, iletim ve dağıtım tesisleri olmak üzere pek çok sektördeki kuruluşlara; operasyonel teknolojiler ve endüstriyel yazılım-kontrol sistemleri, haberleşme, bilgi güvenliği ve nesnelerin interneti, güç sistemleri ve proje yönetimi alanlarında hizmet vermektedir. KAP Açıklaması: ""TotalEnergies EP Ratawi HUB SAS" firmasından Petrol Tesisleri yatırımı bünyesinde E-House kapsamları dahilinde 5.490.000,00 USD tutarında sipariş alınmıştır..Bu Özel Durum Açıklaması Türkçe ve İngilizce hazırlanmış olup iki metin arasında herhangi bir çelişki olması durumunda Türkçe açıklama esas kabul edilecektir."