Başkan Çamcı'dan Öğretmenlere Jest

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Uçhisar Belediye Başkanı Abdullah ÇAMCI’ dan Örnek DavranışBelediye Başkan Abdullah ÇAMCI, çok yakın bir zamanda ülkemizde meydana gelen okul müdürünün yabancı uyruklu bir öğrenci tarafından öldürülmesini protesto etmek amacıyla Uçhisar Haydar Çankaya İlk ve Ortaokul öğretmenlerini ziyaret ederek kendilerine gül ikram etti. Başkan Abdullah ÇAMCI’ nın konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “ Bizler ’Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözü üzerine yetiştirildiğimizden öğretmenler bizim için çok kıymetlidir. Bende hem bir öğretmen babası olarak, hem de Türk- Eğitim Sendikasının bana katmış olduğu ideoloji ile ülkemizde yaşanan; öğrencisi tarafından öldürülen öğretmenimize yapılan bu menfur olayı şiddetle kınıyor, bir daha böyle olayların yaşanmamasını umuyorum. Hayatını kaybeden öğretmenimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum” dedi. Uçhisar Haydar Çankaya İlk ve Ortaokul öğretmenleri böyle nazik ve örnek bir davranış sergilediği için Başkanımız Abdullah ÇAMCI'ya teşekkür ettiler.