Migros’tan aldığı paketi açınca şoke oldu!

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ikamet eden Özgür isimli vatandaşın başına oldukça mide bulandırıcı bir olay geldi. Mesai nedeniyle pazara gidemeyen veya pazardan alışveriş yapmayı tercih etmeyen vatandaş, 41 Burda AVM’de bulunan Migros’tan akşam yemeği hazırlamak için Feast marka dondurulmuş ıspanak ve brokoli aldı. Aldığı ürünlerin parasını ödeyen, fişini alan vatandaş daha sonra eve geldi. Yemek için paketleri açtığında ise şok geçirdi. Aldığı doldurulmuş gıdaların bozulduğunu ve dal parçaları çıktığını dile getiren Özgür Bey, şikayetini şu sözlerle ifade etti: “Migros market den Feast marka dondurulmuş brokoli aldım. Tarihleri yeni olmasına rağmen ürün bozuk çıktı. Aynı zamandan muti marka dondurulmuş ıspanak aldım içinden ıspanak yerine çürümüş dalları çıktı. Görselleri bırakıyorum. Migros'a yakıştıramadım. Aldığım şubeniz Kocaeli İzmit 41 Burda AVM Migros mağazası.”FEAST JET YANITÖzgür Bey’in bu şikayetine yanıt veren dondurulmuş gıda ürünleri satan Feast, şu ifadeleri kullandı: “Merhaba Sayın Ozgur T., Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. İlettiğiniz konu, ilgili departmanlar tarafından incelenip, tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca markamız hakkında daha detaylı bilgi için www.feast.com.tr veya @feastgida Instagram adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.”Öte yandan konu ile ilgili Migros’tan henüz açıklama gelmedi.