Gebzeli vatandaşlara yeni yıldan beklentilerini sorduk!

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Şahin Medya Grubu bünyesindeki Mavi Marmara Gazetesi muhabirleri, sokağın nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak Gebze Kent Meydanı’na giden ekibimiz, vatandaşlara yeni yıldan beklentilerini sordu. Birbirinden farklı cevapların verildiği röportajda bir vatandaş, “Sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” diyerek tüm vatandaşların yeni yılını kutladı. Yapılan zamları eleştiren bir vatandaş ise, “Yeni yılda zam istemiyoruz” diyerek tepkisini dile getirdi. Sınava hazırlandığını söyleyen bir öğrenci ise, “Yeni yılda her şey daha güzel geçsin, ben LGS’yi kazanayım yeter” dedi. İsrail’in Gazze’de yaptığı katliamlara tepkisini belirten bir vatandaş ise, “Artık savaşsız bir dünya istiyoruz. Dünyanın artık bunu sağlaması lazım” ifadelerini kullandı. Bir süredir iş aradığını söyleyen bir vatandaş ise yeni yılda işsizlik sorunu olmasını istemediğini belirterek, “Yeni yıldan beklentim, millete huzur ve sevgi getirsin. İşsizliğe çözüm bulunmasını istiyorum. İnşallah bereketli bir yıl olarak geçer 2024. Asgari ücret zammını yetersiz buldum. Umarım onu da yükseltirler” açıklamalarında bulundu.