Avukat Cumhur Uzun’un CHP için anlamlı konuşması

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Sevgili okurlarım, gündemimiz yine Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları. Muğla’nın çalışkan milletvekili aynı zamanda kendisini sevdirmesi ve saydırmasını bilen Avukat Cumhur uzun ile yüz yüze konuşma fırsatı bulduk. Muğla siyaseti ile kendisine birkaç soru sordum kendisi de cevabını verdi. Sevgili milletvekilim Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı konusunda sizin milletvekili olmanıza rağmen adınız geçmekte, bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum dediğimde sayın Uzun cevap olarak, “Hüseyin ağabey Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları hepsi birbirinden kaliteli ve değerli isimler. Benim belediye başkanı olmam konusunda herhangi bir teklif yok ama yapılan anketlerde önümüzdeki hafta içinde belirlenecek. CHP Genel Merkezi adaylar konusunda sıkı bir şekilde çalışıyor. Kimin şanslı olduğu önümüzdeki haftalar içinde belli olacak. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ön seçim olmayacak. Atama da kimin belediye başkan adayı olacağı yapılan anketler sonrası belirlenecek. Bu konuda CHP genel Merkezi Muğla için sıkı bir şekilde çalışıyor” dedi. Sevgili okurlarım, CHP Muğla Milletvekili Cumhur Uzun, konuşmasının devamında, “Anladığım kadarıyla Yatağan başta olmak üzere Muğlamızın birkaç ilçesinde ön seçim olacak oda bugün yarın belirlenecek. Ama şunu samimiyetimle söylüyorum. Muğla’nın CHP’li bir milletvekili olarak hiçbir zaman Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olacağım demedim. Her nedense benim ismim de Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan anketlerde çıkmakta. Belediye Başkan adayı olması gereken isim ise 10 aday adayımız arasından çıkacak. Onun içinde gelecek haftayı bekleyelim” diye konuştu, Muğla halkının yakinen tanıdığı dürüst bir insan olan Avukat Cumhur Uzun sevgili okurlarım…