Ak Parti’de çatlak sesler yükselmeye başladı

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
Sevgili okurlarım, önceki günkü yazımda Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın ile ilgili bir şeyler yazmıştım. Ancak iki günden bu yana almış olduğum parti ilçe başkanları ve yöneticilerden Aydın Ayaydın’ın Ankara’dan Muğla’ya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atanmasına tepki gösteriyorlar. Sevgili okurlarım, il genelinde yapmış olduğum araştırmalara göre Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Aydın Ayaydın’ın atanmasını istemedikleri konu ise Muğlalı olmayışından kaynaklanıyor. Hatta bazı ilçe başkanları Muğla ve ilçelerinde partiye hizmet etmiş onlarca isim olmasına rağmen böyle bir girişimde bulunması il genelinde partililer arasında tepki çektiği görülüyor. Hatta bazı Ak Partililer kızgınlıkları sonrası, “Ben partime oy vermemeyi düşünüyorum” diye konuşuyor. İsmini vermek istemeyen Ak Partili ilçe başkanı, “Bizler Ak Parti olarak Muğla Büyükşehir Belediyesini nasıl alabiliriz düşüncesi ile hareket ederken Ak Parti içinde bir fiyasko sonuçlandı. Ben partim adına çok üzülüyorum” dedi sevgili okurlarım.