10 Mayıs 2024 Cuma Esra Erol'da Canlı İzle! Esra Erol'da Dün Ne Yaşandı?

Forum Tanrısı

Administrator
Yönetici
10 Mayıs 2024 Cuma Esra Erol'da Canlı İzle! Esra Erol'da Canlı Yayın, ATV Canlı Yayını İzleGündüz kuşağının en sevilen ve en çok izlenen programlarından birisi olan Esra Erol'da bu haftaya yine dolu dolu başladı. ATV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezonda bir an olsun hız kesmeyen Esra Erol'da reyting rekorları kırılmaya devam ediyor. Haftanın 5 günü izleyicisi ile buluşan Esra Erol'da her hafta yeni bir dosya açılıyor ve çözülüyor. Bu nedenle Esra Erol'da her bölümü büyük bir ilgi ve heyecanla takip ediliyor. Vatandaşlar, 10 Mayıs 2024 Cuma günü ekranlara gelen yeni bölümü izlemek için araştırmalara başladı. Arama motorlarında; Esra Erol'da canlı izle, Esra Erol canlı yayın, Esra Erol'da başladı mı? gibi araştırmalar yapıyor. İşte merakla beklenen 10 Mayıs 2024 Cuma Esra Erol'da canlı izleme ekranı... ESRA EROL'DA 10 MAYIS 2024 CUMA ATV CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN !ESRA EROL'DA 09 MAYIS 2024 PERŞEMBE NE OLDU? Programa katılan Bekir Nizamsever, eski eşi Şükran Kalkan'ın 15 yaşındaki kızları Sude Naz'ı evlendirdiğini iddia etti. Bekir'in ikinci eşi Aysema, "O kız benim sütümü içti, benim için o bir evlat. Şükran gibi anne olmaz olsun. Zoruma gidiyor yapılanlar. Şükran, Sude Naz'ı 13-14 yaşından beri istismar ettiriyor. Sude Naz'ın üvey ablası, Şükran'ın kızı Mihriban bize Sude Naz'ı evlendirdiklerini söyledi. Bizim haberimiz yoktu. Mihriban, Bekir'in kardeşi Ogün'le evli. Şükran, Sude Naz'ı eşinin kardeşinin oğluyla evlendirmiş" diye konuştu. Bekir, "Şükran 'Kıza çok güzel bakıyorum' demişti. Gerçekten güzel bakıyormuş! Bu kızın böyle olmasına nasıl izin verdiniz, Mihriban? Şükran?" diye sordu. Canlı yayına bağlanan Sude Naz'ın amcası Ogün Bey, "Sude Naz onu istemeye geldiklerini kendisi söyledi. Volkan diye biriyle evlendirmişler. Volkan'la yeni tanışmışlar. Volkan, Şükran'ın eşinin akrabası. Sude Naz şu an Volkan'ın annesiyle kalıyor" dedi. Canlı yayına bağlanan Şükran, "Kızım benim yanımda, Volkan'ın yanında değil. Kızımı evlendirmedim. Sadece bizi görmeye, benimle tanışmaya geldiler. İstemeye değil. Benim kızım evden hiç kaçmadı. Karşı taraf eve geldiğinde ben evlenmek üzereydim, benim için geldiler. Ertesi gün benim işim vardı, Sude Naz yalnız kalmasın diye onların yanında kaldı" ifadelerini kullandı. Kaynak: Haber Merkezi